No, Panowie - przy takim silnym rynku jak było dzisiaj na WIG20, to HUTMEN przy bardzo wysokiej becie może łamać 2zł, tym bardziej że trwa skup na walne i cena jeszcze w wyobraźni.
Pozdrawiam
K2.
P.S.
rekomendacja:
https://www.bankier.pl/forum/pokaz_tresc.html?thread_id=1385611&strona=1
http://mojeinwestycje.interia.pl/news?inf=1256903