nie kupywać!!!Nie potrzeba takich akcjonariuszy na tym papierze.Ja się obkupiłem ale więcej nikomu nie radze.To bankrut stracicie oszczędności.
Napisał wam człowiek wyżej że olbrzymie straty wiec uwierzcie mu.To jasnowidz więc kupicie tak jak pisze poniżej 1 zł.