Dnia 2012-12-18 o godz. 19:18 ~Zenek napisał(a):
> Oczywiście, że będzie niżej.
Nie sądziłem, że 0,19 będzie
> taką słabą linią obrony.
No rudy! Goń swoich do roboty!
Batonik zaporowy na 0,19 i kapać po kilka sztuk na 0,18.
;-D
A później pisać z rankorami jankami i innymi o 0,10.
Dawaj rudy, wyłaź z nory!
;-D