Ja też obserwuje ten papier od jakiegoś czasu i sam mam kilkadziesiąt tysięcy. Dla mnie to nie jest spółka którą można grać na krótko ze względu na n ie wysoki obrót. Wierzę w branżę i widzę różnicę w działaniu firmy od kilku miesięcy tj. wyniki finansowe, pomysł ze sklepami własnymi i franczyzowymi, genialny, otworzyli ich już chyba koło 20.
Wybrałem branżę która się będzie coraz bardziej rozwijała w Polsce, dba o siebie coraz więcej osób i potrzebuje do tego produkty SFD. Podchodzę do inwestycji długoterminowo i jestem pewien że kurs w okolicach 0,70 - 0,80 będzie jeszcze w tym roku.
Oczywiście jeżeli tak dalej będą się rozwijać. Po części odpowiedź poznamy po publikacji wyników za II kwartał.
Do tego czasu życzę wszystkim akcjonariuszom spokoju, cierpliwości i wytrwałości.