To nie jest zaniżanie przed odpałem, ty nie rozumiesz giełdy a już na pewno nie rozumiesz co dzieje się na celon.
Jak się douczysz to wróć bo inaczej będziesz tracił pieniądze jak to robisz do tej pory.
Trwa akumulacja i wszyscy chcemy kupić tanio, na razie animator nie chce zainwestować swoich akcji w poważne zaniżenie kursu, jest bardzo wielu chętnych na zakup min. Ja, czekam aż odda swoje papiery za 19 ale już prawie 2 miesiące konsoliduje powyżej 20,30 obrotami z warzywniaka.