Prezes się wywiązuje z tego co powiedział , sprzedali CADM , zarobili 31 baniek i spłacili zadłużenie. Restrukturyzacja właśnie polega na zwolnieniach pracowników i sprzedaży nierentownych biznesów . To , że parę lat temu przeinwestowali doprowadzilo ich do takiego stanu. Teraz same pozytywy , bo kasy z CADM nie przearli , tylko spłacili dlugi ,co daje im lepszą płynność finansową