widzisz Tyrek ja na gcn jestem już od 15 lat, kiedys gdy był tutaj prezesem pan Drzymała zarabiałem tutaj nawet sporo kasy ale gdy prezesem został pan Andre G.poniosłem ogromne straty i 3/4 kapitału wycofałem z tej spółki.Co do zarzadu nie mam dobrego odczucia i nie ufam Niemcom - prezes mówi co innego a robi co innego, wyprzedaje majatek, spółka traci na wartosci i utraca jak wiesz majatek.Obecna c/wk 1,01 też nie jest niska a to znaczy ze spółka nie jest tania.Ale wielkiego ryzyka spadku kursu już nie ma - wyobras sobie ze ja mam jeszcze akcje za ktore płaciłem nawet 34 zł szt i czy spadnie na 2 zł czy 2,5 zł niewielkie ma teraz znaczenie gdy ma sietaką strate. Tobie życzeddużego zarobku, ja jednak nie zainwestuje tutaj już wiekszych pieniedzy bo wole to robic na pewniejszych spółkach...