89.229 straciłeś sporo czasu na tym forum, nawet jak byś zarabiał tylko 100 zł na godzinę w jakiejś regularnej pracy to weź pod uwagę , że do tego biznesu dołożyłeś dodatkowo sporo kasy, można było fajnie zarobić od wakacji 2018, były już 3 podbitki każda po 100% więc chyba nie jest aż tak źle jak piszesz, niewiele jest spółek, które ostatnimi czasy kilka razy tak ładnie odpaliły