Tylko same fundusze bezprowizyjnie sobie przewalaja akcje -200 +200, -300 +300 itd nuda I kurs wyglada na zmeczony I bezsensownie falujacy pod nie wiadomo co tak naprawde - czy produkty LPP sa takie atrakcyjne? Czy 500 + zwikekszylo spzedaz LPP? Moim zdaniem wieje tu nuda I marazmem ot czekanie od wynikow do wynikow a pomiedzy pustka I powiew nudy - sprzedalem