Dnia 2018-01-20 o godz. 13:02 ~Tyu napisał(a):
> Tutaj to jakiś dziwne rzeczy się dzieją.
>
> Bitevil podaje ze sciagneli ludzi 23000 aplikacji. Nawet w Mongolii się ją delektowali. A google mówi ze ze w przedziale 1000-5000. Ale chyba google wie ile razy sciagnieta cos z jego sklepu....
>
> A teraz google trends:
>
> https://trends.google.pl/trends/explore?q=bitevil
>
> Spojrzcie na mapkę, W ostatnim czasie tylko 76 osób w polsce interesowało się spółką i poszukiwało info na jej temat. I nikt spoza Polski. NIKT SPOZA POLSKI !
>
> Tutaj o samym eracoinie: https://trends.google.pl/trends/explore?q=eracoin
>
> W USA, Kanadzie, Meksyku - NIKT NIE WPISAŁ SŁOWA ERACOIN !
>
> Skąd oni wzieli te 23000.
>
Nie tak dawno jakiś naganiacz na wzrosty pisał o milionie aplikacji w Polsce a potem miliardzie na całym świecie,,,
I z tych obliczeń wyszło mu 400 zł za akcje...