Tutaj to jakiś dziwne rzeczy się dzieją.
Bitevil podaje ze sciagneli ludzi 23000 aplikacji. Nawet w Mongolii się ją delektowali. A google mówi ze ze w przedziale 1000-5000. Ale chyba google wie ile razy sciagnieta cos z jego sklepu....
A teraz google trends:
https://trends.google.pl/trends/explore?q=bitevil
Spojrzcie na mapkę, W ostatnim czasie tylko 76 osób w polsce interesowało się spółką i poszukiwało info na jej temat. I nikt spoza Polski. NIKT SPOZA POLSKI !
Tutaj o samym eracoinie: https://trends.google.pl/trends/explore?q=eracoin
W USA, Kanadzie, Meksyku - NIKT NIE WPISAŁ SŁOWA ERACOIN !
Skąd oni wzieli te 23000.