Dnia 2018-01-20 o godz. 18:23 ~jarek napisał(a):
> Myslicie że tutaj sami janusze inwestowania haha, Trzeba kupić akcje jesli chcecie a nie naganiać przez weekend, ja sądzę że raczej bedzie dobrze z kursem bo coraz mniej akcji ludzie chcą sprzedać
To nie coraz mniej chce sprzedać. To coraz mnej ma :) czyszczone portfele do bólu i bez litości i płacz na forach i jęki coraz większe. Kurs juz nie spadnie bo nie po to ktoś nazbierał dużo i tanio żeby jeszcze raz im oddać po 4 zł. Pułapka na tym polega że któregoś tam kółka nie można już zrobić.