W maju to się akcje sprzedaje nie dobiera, po drugie zobacz inne spółki ze stajni inwestora to zobaczysz jak z nim drobni zarobili. Nikt ci tego nie kupi bo giełda umiera zawsze w maju. tak już jest od dawna. Lepiej szykuj kasę na uśrednianie.(i to też przemyśl)