I tu się mylisz bos jest po restrukturyzacji i już od roku wykazuje zyski i z całym szacunkiem nie naciągał tak klientów jak Getin . W bos nie potrzebuje gotówki której ma w kasie na dzień dzisiejszy mnóstwo a z końcem roku rozwiąże rezerwy pewnie z 200 mln i wykaże 280 mln zysku a jak sądzisz urzędy marszałkowskie w których będzie rządzić tzw dobra zmiana z usług którego banku będą korzystać