A kto daje zarobić tej spekuli? Wyniki słabe ma Idea Bank, a leszcze jaki szaleni sprzedają GNB który praktycznie jest już wyczyszczony z problemów i już w I Q 2019 r. będzie miał zysk?
Inni wariaci piszą o upadłościach itp. GNB, a jeszcze parę dni temu zachwycali się wynikami i kupowali akcje.
Problemy ma IB, ale uważam że LC już ma to wszystko poukładane. Pamiętajmy że jest głównym akcjonariuszem i jemu na tym najbardziej zależy.
W maju będzie info o sprzedaży IB!!! Teza odważna, ale to jedyne możliwe rozwiązanie. Zobaczymy czy miałem rację.
Kto kupi to inna sprawa.