Ogłoszony raport , to stary 2018 r
..Były kłopoty, ale to już było... Dla mnie dziwne jest tylko, iż raport Noble i Idii podali wcześniej..
.Czyżby LC chciał oskubać drobnicę..?
W raporcie HOLDINGU są zyski zagranic i rezerwy, które już grane były wczoraj...
A jutro? Fund i spekuła będą chcieli powtórki?