a ja ci napisze inna teorie ------------lc juz nie bedzie zwinie ile sie da kasy i po prostu ucieknie z tego okretu,owszem banki zostana ale przejete za tzw 1zł przez innych i juz nie bedzie belkotu ze ktos chce go zniszczyc przejecie za 1zl to jedyne wyjscie bo zbankrutowac nie moze ,a co do gieldy to beda jzdzic w obie strony a nowy inwestor to wbrew oczekiwaniom wcale nie cos dobrego dla obecnych iposiadaczy akcji bo bedzie mega emisja jako zabezpieczenie ale to juz bez lc