Dnia 2020-03-28 o godz. 06:38 ~Niejakikevin napisał(a):
> Pięknie napisane, wzruszyłem się.
to super ze sie wzruszyles masz jeszcze jakies pytania jak nie to zegam i nie pytaj mnie gdzie jestem bo nie posiadam termo i poki co nie interesuje mnie spolka wiec sie pojawilem na forum termo w kwestii odpowiedzi wiec chyba moja odpowiedz jest wyczerpujaca dlaczego nie pisze na spolce jak jej nie posiadam a ty dalej zakladaj dzien w dzien posty na termo i pisz jaki jestes rozzalony pozdrawiam i wiecej takich postow nie zakladaj niejakikevin