Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,34 zł , zmiana od tamtej pory: -6,47%

Re: Gdzie jest Bolek???

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-27 o godz. 20:02 ~Niejakikevin napisał(a):
> Bolek pewnie znowu wyczuł moment i kupił w dołku po 0,16 zł. I znowu jest zarobiony. Brawo, brać z niego przykład. Mistrz dołków i szczytów.

niejakikevinie skoro o mnie sie pytasz bolek ma sie dobrze ,gdybys mnie czytal to jak wiesz pisalem ze odpuscilem akcje termo2power swoje zarobilem w 2019 jesli pytasz czy kupilem w dolku to odpowiem ci nie bo nie gram od 3 miesiecy na termo to dla twojej ciekawosci a posiadacza akcji termo zycze wzrostow i odrobienia strat,twojego narzekania to juz sie nie da czytac na forum bankiera niejakikevinie twoj belkot oplakiwania jaki to prezes( 50% postow zalozonych na forum termo to twoje) dam ci rade zamiast klepania wirtualnie na forum wybierz sie na wza termo i tam zadaj pytania prezesowi i stan oko w oko z prezesem moze ci wtedy ulzy,choc teraz przy tym koronawirusie nikt nie zoorganizuje wza ,dla twojej wiadomosci jak tak sie martwisz o bolka bolek gra na certyfikatach obecnie kupuje surowce kawa,pszenica,soja,czekam jeszcze na zejscie i korekte dolara w ok 4zl-3,90 i tam kupie certa na wzrost dolara w ok 7,50 tyle widze do listopada-grudnia 2020 to tak dla twojej ciekawosci,teraz swiat sie zmieni po tej pandemi i mam nadzieje ze ty tez niejakikevinie,zazdrosc ,niedawiesc ludzi podzial to bedzie przeszlosc mam nadzieje ze i ty sie zmienisz,firmy pobankrutuja i ludzie zaczna od zera doslownie zaczac sie szanowac a nie opluwac na forum jak to ty czynisz i puszesz takie brednie czy ja kupilem po 16gr termo w dolku moja rada dla ciebie niejakikevinie badz uczciwy i nie wyzywaj mnie i nych od mistrzow dolkow i szczytow bo nikt nie jest nieomylny mam nadzieje ze ci wyjasnilem o co pytales jak bedziesz mial jakies pytania to chetnie odpowiem pozdrawiam niejakikevin

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COREY -0,31% 0,32 2026-06-25 13:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.