Dnia 2020-03-27 o godz. 20:02 ~Niejakikevin napisał(a):
> Bolek pewnie znowu wyczuł moment i kupił w dołku po 0,16 zł. I znowu jest zarobiony. Brawo, brać z niego przykład. Mistrz dołków i szczytów.
niejakikevinie skoro o mnie sie pytasz bolek ma sie dobrze ,gdybys mnie czytal to jak wiesz pisalem ze odpuscilem akcje termo2power swoje zarobilem w 2019 jesli pytasz czy kupilem w dolku to odpowiem ci nie bo nie gram od 3 miesiecy na termo to dla twojej ciekawosci a posiadacza akcji termo zycze wzrostow i odrobienia strat,twojego narzekania to juz sie nie da czytac na forum bankiera niejakikevinie twoj belkot oplakiwania jaki to prezes( 50% postow zalozonych na forum termo to twoje) dam ci rade zamiast klepania wirtualnie na forum wybierz sie na wza termo i tam zadaj pytania prezesowi i stan oko w oko z prezesem moze ci wtedy ulzy,choc teraz przy tym koronawirusie nikt nie zoorganizuje wza ,dla twojej wiadomosci jak tak sie martwisz o bolka bolek gra na certyfikatach obecnie kupuje surowce kawa,pszenica,soja,czekam jeszcze na zejscie i korekte dolara w ok 4zl-3,90 i tam kupie certa na wzrost dolara w ok 7,50 tyle widze do listopada-grudnia 2020 to tak dla twojej ciekawosci,teraz swiat sie zmieni po tej pandemi i mam nadzieje ze ty tez niejakikevinie,zazdrosc ,niedawiesc ludzi podzial to bedzie przeszlosc mam nadzieje ze i ty sie zmienisz,firmy pobankrutuja i ludzie zaczna od zera doslownie zaczac sie szanowac a nie opluwac na forum jak to ty czynisz i puszesz takie brednie czy ja kupilem po 16gr termo w dolku moja rada dla ciebie niejakikevinie badz uczciwy i nie wyzywaj mnie i nych od mistrzow dolkow i szczytow bo nikt nie jest nieomylny mam nadzieje ze ci wyjasnilem o co pytales jak bedziesz mial jakies pytania to chetnie odpowiem pozdrawiam niejakikevin