Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Gdyby właścicielem IB czy GNB był Kaczyński, Ziobro, Bierecki itd.

Zgłoś do moderatora
Zapomniałem o Glapie i NBP - profesor z innej epoki i jego wypowiedzi:):):)
Też był zaangażowany razem z Chrzanem:)
Polacy! Gdzie my żyjemy? Ja jestem sam i nic nie zmienię - poza przejęciem forum IDEA BANK i unieszkodliwieniem Pisowców na tamtejszym forum nic specjalnie w naszej wspólnej sprawie nie osiągnąłem niestety.
Dla mnie taki Urzędnik Państwowy - prezes znaczącej instytucji państwowej to wzór cnót, profesjonalizmu, know-how, uczciwości i obiektywizmu. Nie chodzi tu tylko o NBP ale o wszystkie instytucje państwowe. No jest NIK i Pan Banaś - ale to za mało niestety.
W pewnym sensie jesteśmy bezsilni wobec BEZPRAWIA, FAŁSZU I MANIPULACJI Pisowców. Smutne to....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -0,94% 0,15 2022-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.