Dnia 2023-01-25 o godz. 21:04 ~Mały_akcjonariusz napisał(a):
> gdyby tak Connor w reklamie poinformował, ze XTB oferuje kilkadziesiąt tys. darmowych kont z jedną akcją za 30usd, to strona i serwery byłyby zapchane przez długi czas....Dziś też była informacja o problemach z otwarciem kont z powodu przeciążenia. Czuję, ze nowe projekty mają tez trafić do nowicjuszy na platformie. Część z nich sprzeda akcję, ale większość zostanie. Będzie się uczyc inwestować. Oni między innymi są naszą przyszłością. Tik tak, za parę dni się przekonamy.
Mały, dodaj że akcja jest wydawana dopiero po wpłacie depozytu i zaksięgowaniu jej na koncie XTB. W regulaminie promocji tak jest