Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  32,74 zł , zmiana od tamtej pory: 234,45%

Gdyby tak....

Zgłoś do moderatora
gdyby tak Connor w reklamie poinformował, ze XTB oferuje kilkadziesiąt tys. darmowych kont z jedną akcją za 30usd, to strona i serwery byłyby zapchane przez długi czas....Dziś też była informacja o problemach z otwarciem kont z powodu przeciążenia. Czuję, ze nowe projekty mają tez trafić do nowicjuszy na platformie. Część z nich sprzeda akcję, ale większość zostanie. Będzie się uczyc inwestować. Oni między innymi są naszą przyszłością. Tik tak, za parę dni się przekonamy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
XTB -0,45% 109,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.