Dnia 2016-08-05 o godz. 08:10 ~Realista napisał(a):
> tylko czy to niezbyt złudne? cena 5.05 wydaje sie o wiele bardziej kusząca na długi termin (real) niż dolar. co myślicie? wejście 40/60 kolejno w funta i dolca powinno mieć sens z opcja trzymania do końca roku.
Jaki ma być powód zakupu walut ? Czy tylko to , że staniały ? :-) Mogą równie dobrze jeszcze stanieć, szczególnie funt. Wczoraj była zapowiedz dalszego luzowania. Mogą też zdrożeć. Ja Ci radze : rób co chcesz :-)))
P.S. Sorry, ale szansa że człowieczek pytający na forum co robić ma małe szanse że zarobi na walutach.