Forum Forex +Dodaj wątek
tylko czy to niezbyt złudne? cena 5.05 wydaje sie o wiele bardziej kusząca na długi termin (real) niż dolar. co myślicie? wejście 40/60 kolejno w funta i dolca powinno mieć sens z opcja trzymania do końca roku.
  • Funt kusi Autor: ~Realista
  • Re: Funt kusi Autor: ~derek