Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,70 zł , zmiana od tamtej pory: -38,71%

Re: Fundusze

Zgłoś do moderatora
Dlatego będąc ubranym obecnie na poziomie nieco ponad 6 pln po uśrednieniu, spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. Nie pierwszy to raz, gdy mam zamrożony kapitał i wiszę na haku, choć na pewno najdłużej i nie spodziewałem się, że odwieszą tą spółkę. Oswoiłem stratę, delikatnie dobrałem żeby uśrednić. Każdy ma jakiś gameplan, moj jest banalny, zakładam, że nie po to odwieszali żeby miała zaraz iść do piachu. Być może chcą odebrać za bezcen akcje od ulicy (na starcie FF był na poziomie 34%), nikt tu nie odkupi od leszczy po cenie z IPO. Być może wejdzie nowy gracz. A moze chca pokorzystac do 2028 z prowadzenia tej uoadłej spółki. Predzej czy pozniej poznamy gameolan miśków.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITEA 1,06% 0,43 2025-11-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.