Ale ja nic nie muszę szykować mam akcje które sprzedam od 15zł w górę. Zrobią porządek, dadzą prezesa, zatrudnią ludzi. Profil mega specjalistów za mega kasę się nie sprawdził, teraz będą niskie nakłady i zyski co za tym idzie cena akcji wyższa. Jeśli można było 15zł mieć na stratach bez żadnego info, po odejściu prezesa itd. to tym bardziej mając na pokładzie PLW, tanszy team. Gotowe silniki gry. Jeśli nie potrafisz tego zobaczyć to lipny inwestor z ciebie i pewnie pozbyłeś się farmy po 5zł tak jak tutaj wywaliłeś po 8zł i liczysz że kupisz za 1zł