Dnia 2019-01-30 o godz. 21:57 muaddibb napisał(a):
> Raz nie musi pozbywać się wszystkiego. Dwa PLW może pakietowo kupić te 3% i mają większość. Ludzie pytają czemu nie wcześniej? Po co mieli płacić po 12zł jak mogą po 8
Mogą też po 7 i 6,80.Szykuj kasiorę na jutro i może pojutrze