Czyli tak jak Trigon - a jak spółki się zachowywały jak Trigon zszedł już. Dzida ale nie w dół.
Mnie interesuje kto tyle odebrał . Kto nie był głupi skupił - ja już kasy nie miałem ale też coś tam wziąłem. Może Playway odebrał? Byłoby to logiczne z jednej strony - mieliby większość udziałową, ale chyba lepiej takie coś by zrobili pakietowo. Dowiemy się niedługo. Ważne, że nie ma już komu sypać. Zaraz pewnie będą straszyć że prezes - ale sorry memory on nie może ma lockup.