pytalem sie kiedys o jerego rafala/wlasciciel makrum sa/ ktory byl swego czasu najwiekszym akcjonariuszem protektora.po wczorajszym infie widac ze powoli wraca-ma juz ponad 6 pr.a kupywal ostatnio pakietowo chyba po 3.5 .nie wiem czemu nie skubie z gieldy/co do lublina protektor musi jak najszybciej sprawe konczyc bo strasznie na tym cierpi wizerunaek firmy-duzo o tym w tv i prasie.czy oni zdaja sobie z tego sprawe