Oj... wzrasta, wzrasta ! Nie chce przebić poziomu 20 gr na którym to mamy niezłe zbieranie. Ciekawe tylko czy ktoś sam chce zebrać w swoich rękach większą część akcji i sterować w przyszłości kursem, czy coraz więcej inwestorów interesuje się spółką i widzi blade, bo blade ale całkiem niezłe perspektywy zarobku. Czas pokaże :)