Ja trochę chciałem po 0,19 dobrać ale nie poszło, zastanawiam się nad 0,20 - pewnie za tyle da się kupić. Tylko mam już sporo (po 21 i 22) i trochę nie widzę szansy sprzedania tego w razie czego przy takich obrotach jak są. No ale uważam, że to kwestia czasu - pojawi się info o nowych tematach, wyniki się poprawią i będzie OK.
Pozdr,
WojtekK