Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,70 zł , zmiana od tamtej pory: 1,56%

Re: Firma bankrutuje !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-03-28 o godz. 10:01 ~KOt napisał(a):
> Nie nie piszę, że pozbywanie czy kupowanie akcji jest nie merytoryczne piszę tylko, że nagłówki typu " Firma Bankrutuje" !! są rodem z Super Expresu i one nie są merytoryczne, chyba że masz info, ze przepływy w firmie "umarły" , banki dobijają się do nich itd.
>
> To że Fund sprzedał to nic nie znaczy - szczególnie, że większość zostawił jak na razie ... może założyli, że tu nie zarobią na np. na takim Cd Projkecie tak ... i tyle.

kocie masz jeszcze wątpliwości ?

https://www.bankier.pl/wiadomosc/IZOBLOK-S-A-Zawiadomienie-w-trybie-art-69-ust-1-Ustawy-o-ofercie-publicznej-zbycie-akcji-Emitenta-7650020.html

a ten niby kontrakt to czysta podpucha dla leszcza.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -3,69% 26,10 2020-05-29 12:58:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.