Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,50 zł , zmiana od tamtej pory: 20,39%

Re: Firma bankrutuje !

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-03-28 o godz. 09:27 ~KOt napisał(a):

> > Branża samochodowa będzie w stagnacji pewnie w tym roku - więc kurs może jeszcze spaść. Co z tego ? Jak kupowałeś akcje to powinieneś to wiedzieć. Więc nie siej paniki tylko bądź merytoryczny.

merytoryczny jest bardzo zły raport. tam nie widać stagnacji tylko kryzys ( spadek istotnych wskaźników) PZU już dawno o tym wiedziało dlatego postanowili pozbyć się akcji . może napisz do PZU żeby byli merytoryczni :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -0,65% 30,70 2020-06-05 16:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.