Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,00 zł , zmiana od tamtej pory: 22,80%

Re: Firma bankrutuje !

Zgłoś do moderatora
"mam wrażenie, że zarząd jest niekompetentny i nie dba o bezpieczeństwo finansowe akcjonariuszy. przydałby się niezależny audyt " ...

Masz wrażenie, czy podstawy ? Bo takie gadanie zachowaj dla siebie jak nie masz przesłanek merytorycznych ...

Kurs spadł bo Fundusz zmniejszył udział. Jak zmniejsza udział sprzedaje akcje. freefloat na tym papierze jest mały więc kursem łatwo bujać. Czemu sprzedał ? Nie wiem i Ty tez moim zdaniem nie. Firmę od Bankructwa trochę dzieli ... rzekłbym taka odległość jak Ciebie od Buffeta ...

Zatem takie nagłówki to spróbuj w Super Ekspresie.

Branża samochodowa będzie w stagnacji pewnie w tym roku - więc kurs może jeszcze spaść. Co z tego ? Jak kupowałeś akcje to powinieneś to wiedzieć. Więc nie siej paniki tylko bądź merytoryczny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IZOBLOK -0,65% 30,70 2020-06-05 16:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.