Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,70 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Farmacol niewydolny hurt

Zgłoś do moderatora
To pytanie trzeba zadać "Pseudo Dyrektorowi" który funkcjonuje w dziale przedstawicielskim od ponad roku. Facet który nie ma nic wspólnego z farmacją, przychodzi z firmy orange i wprowadza swoje dziwne ekscesy :) Pracownikom z długoletnim stażem na każdym kroku rzuca kłody pod nogi, i wychodzi z założenia że apap czy XARELTO nie jest lekiem ratującym życie i apteki MAJĄ OBOWIĄzek na ten towar czekać nie dzień, nie dwa lecz kilka dni. Pracownicy są zastraszani!!! Nie mogą mieć "dobrego " kontaktu z kontrahentami bo zaraz zostaną wywaleni z pracy. Okropny mobbing. Jak i przez Pana WIELKIEGO NiC jak i przez NOWĄ kierowniczkę działu .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARMACOL -0,14% 51,70 2017-02-24 14:08:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.