Nie wiem czy pamietacie ale od razu po debiucie jak polecialo na grosze z 3.7 zalali ich obelgami na FB i tez pousuwali wszystko. Zostawiaja tylko gratulacje :d. Ale jakby nie bylo ostatnio troche zaczeli pisac na fb wiecej. Raczej zbieg okolicznosci bo tu targi tam dbi otwarte itp. Za chwile znowu bedzie cisza i kasowanie postow. Swoja droga tak jak zauwazyl qaz z tym Airdronem to porazka. Chyba totalna klapa. Kierule w wywiadach od dawien dawna mowili o tym projekcie a tu w ostatnim roku realizacj GIG ich mozna powiedziec ubiegl. Szkoda. Liczylem na to ze to bedzie ich szlagierowy produkt znany na swiecie a tu troche klops. Moze na tych targach Air jakos to rozreklamuja.