Spodziewałem się wyższego zysku za 4 kw i jak piszesz dywidenda niższa o około 20gr, nic trudno nieudany rok 2025 już za nami, prezes w liście do akcjonariuszy tak opisał sytuacje żeby tylko nic nie chlapnąć przed czwartkiem i piątkiem o poprawie lub nie,wiadomo że wszyscy czekali na wysokość dywidendy a czas na prawdziwą analizę sytuacji będzie w czwartek i piątek.