Tigerku/Elooo et consortes teraz widzę że piszecie pod własnym imieniem. Nie ekscytujcie się tak, wyniki potwierdzają to co było w kpi za IV kwartał i wynikach za 3 kwartały, obstawialem 4.5-4.7 pln EPS za 2025 i jest ponad 4.5, gdyby nie to że zostawili sobie ponad 6 baniek na kapitał zapasowy to wstrzeliłbym z pozostałą do wypłaty dywidendą ponad 3.3 pln, a tak trzeba się zadowolić 3.11 pln. Nie doczytałem jaki kurs USD przyjęli do wyliczeń, coś pewno pod 3.7. Podsumowując, te wyniki za IV kwartał i cały 2025 są w cenie, dywidenda wyszła 4.26 pln, ponad 10%, zostawili coś na kapitał zapasowy, raczej nie zaciągną pożyczki, żeby wypłacić pozostałą część jak w ubiegłym roku. Decydujące dla kursu będzie kpi za I kwartał 2026, co zresztą było wiadome. To nie są dobre wyniki, bo ten rok był kiepski dlatego spółka jest tu gdzie jest i wycena jest taka a nie inna. Jeśli kpi będzie słabe, zapikujemy. Jeśli pokażą poprawę, będziemy się bujać w rejonie do 42/43, aż/o ile zdołają udowodnić zmianę trendu wtedy przebijemy opór