Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/USD

Zgłoś do moderatora
Dobra robota !! Założenia subiektywne, równie dobrze z wykresu widać podobny ruch , ale do góry :-)) Ale fajnie, jest jakiś pomysł. Zweryfikuje się po fakcie :-))
  • EUR/USD Autor: ~JohnnyBdead
  • Re: EUR/USD Autor: ~werty