Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN może do 4,34 ?

Zgłoś do moderatora
Tez myślę ze bedzie kontynuacja umocnienia sie zlotowki , a 4,20 bezie szybciej niz myślimy . Jedynym zagrożeniem sa w tej chwili politycy zeby z niczym dziwnym nie wyskoczyli . Typu PiS nagle z rewolucja frankową bo to ogolnie osłabi naszą walute , oraz zeby opozycja na robiła sztucznego zamieszania i nie siała paniki ze w kraju żle sie dzieje , bo na to teraz tez gracze wrazliwi i działa na ich nastroje . Jesli bedzie stablinie jak w tym momencie to 4,2 szybko zobaczymy.