Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN może do 4,34 ?

Zgłoś do moderatora
Odkupowałeś po 4.28?? Chyba 4.5 to trzeba włożyć miedzy bajki chyba, ze będzie kataklizm jak BAX to mówi:)) Jaki Twoim zdaniem zasieg MIN i MAX w najbliższym czsie około 1 miesiąca. Coś czuję, że jedziemy na 4.20