Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN

Zgłoś do moderatora
zgadzam się niestety obecnie na EUR jestem sporo kasy w plecy przy obecnym kursie ..dlatego nie wiem jak jeszcze może spaść , chociaż w dlugim terminie trzymanie w PLN nie jestem też rozwiązaniem.