Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN

Zgłoś do moderatora
............ może taka szansa zaistniałaby na około 4,40 przykładowo gdyby w nieodległym czasie spełniły się przewidywania Goldman Sachs jn.

.................... To może być już koniec zwyżek
  (tutaj chodzi o rynek akcji),
ostrzega Goldman Sachs, według którego w ciągu najbliższych trzech miesięcy S&P500 oraz jego paneuropejski odpowiednik Stoxx Europe 600 spadną o 10 proc. Instytucja obniżyła zalecenie dla rynków akcji w 3-miesięcznym horyzoncie do „NIEDOWAŻAJ”, ....................... czytaj więcej na http://pulsinwestora.pb.pl/4607764,74846,goldman-sachs-przed-gieldami-korekta-o-10-proc ...............