Spadek ,spadek innego kierunku nie ma , wiadomo po drodze bedzie wypelnianie luk , ale zobaczymy 4,20 niebawem tam troche zawalcza ale i tak przełamia . Chyba ze coś niepokojacego wydarzy sie na swiecie , bo jak widac rynek bardzo wrazliwy na byle pierniecie nie konieczne zgodne z faktami. Żobaczymy jak dane od jankesow i chin bede sie prezenntowaly. Ale ja przewiduje nadal spadkowo tyn tydzien zamkniemy 4,22.