Forum Forex +Dodaj wątek

Re: EUR/PLN

Zgłoś do moderatora
Spadek ,spadek innego kierunku nie ma , wiadomo po drodze bedzie wypelnianie luk , ale zobaczymy 4,20 niebawem tam troche zawalcza ale i tak przełamia . Chyba ze coś niepokojacego wydarzy sie na swiecie , bo jak widac rynek bardzo wrazliwy na byle pierniecie nie konieczne zgodne z faktami. Żobaczymy jak dane od jankesow i chin bede sie prezenntowaly. Ale ja przewiduje nadal spadkowo tyn tydzien zamkniemy 4,22.
  • EUR/PLN Autor: ~CASh
  • Re: EUR/PLN Autor: ~CASH
  • Re: EUR/PLN Autor: ~bax
  • Re: EUR/PLN Autor: ~BAX
  • Re: EUR/PLN Autor: ~gamon