Dnia 2026-06-02 o godz. 12:11 _xd napisał(a):
> Z bólem przyznaję, że ciężko się z tobą nie zgodzić. To ile dostałeś za wpisy?
Ja jestem zwykłym drobnym inwestorem tzw. leszczem. Jestem na tym forum bodajże od marca bo nie mogłem już zdzierżyć tych prymitywnych wpisów Trola Ciekawego mających na celu zastraszyć takich drobnych inwestórów tzw. leszczy jak ja.
Przpominam i podkreślam jedynie absurdalne, bezczelne i prymitywne wpisy tego Trola.