Dnia 2026-06-02 o godz. 11:45 _xd napisał(a):
> Budzi w nich agresję i ciepłe żądzę xD i łatwo się denerwują, dlaczego tak jest? xD
Euforia Troli była w marcu i w kwietniu kiedy to Trol Ciekawy nazywał Lubawę gniotem, powtarzał że tylko Bumech trzyma poziom i że to ostatnie chwile na ratowanie kapitału bo wkrótce na Lubawie będzie wodospad bo Lubawa się skończyła bo wszystko w cenie itd.
Teraz jeżeli mamy do czynienia z euforią to jest to euforia posiadaczy akcji Lubawa a Trole siedzą w kącie i ewentualnie liczą ile zarobiły za swoje wpisy dochodząc do wniosku że wobec wzrostu kurus na Lubawie ich wynagrodzenie to marne grosze