Uzytkowniku kernel operujesz wiedzą bardziej specjalistyczną i juz pomijajac czy to sie wazystko sprawdzi czy nie. Dla nas zapalila sie czerwona lampka bo dotychczas nie padly tutaj i w calej spolecznosci akcjonariuszy stwierdzenia ktore ty tutaj napisałes. Bylismy dotychczas straszeni i pomiatani jako mniejszosciowi wiec kazdy tutaj jest juz czujny na wszelkie sposoby. Zapamietaj jedno że tutaj ludzie nie oddadza tak latwo swoich akcji dopoki nie bedzie odpowiedniej ceny. Wiesz dobrze ze sporo akcjonariuszy potraciło tutaj spore pieniadze poprzez te wszystkie naduzycia i akcji nikt nie odda juz za bezcen chyba ze zostaniemy wycisnieci na siłę. Moze czas jednak zmienic strategię na korzystniejszą dla mniejszosciowych i pozegnac sie z gielda w miare godnie. Spor juz trwa 4 lata i juz jeden gwint dla nas czy to sie zakonczy jutro czy przyjdzie jeszcze nam czekac kilka lat. Nam sie nie spieszy. W porownaniu do wiekszosciowego.