Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,60 zł , zmiana od tamtej pory: -26,85%

Re: Esotiq chce być bardziej męski i luksusowy ...

Zgłoś do moderatora
Kto-ktosiu nie bądź śmieszny, wpadasz na nasz wątek i chwalisz się swoją jakże "merytoryczną" wiedzą o spółce, dla mnie wyrażającą tylko swoje chciejstwo, że jak urosło to musi spaść, :)). Ten wysyp czerwonych łapek to też Ty ?
A gdybyś czytał forum, to wiedziałbyś ,że to ja wysnułam teorię ,że kurs podtrzymywany jest poprzez skup akcji, choć po analizie osiągnięć spółki nie jestem tego pewna. Sprzedałeś lub w ogóle nie masz akcji to nie naganiaj na spadki. No chyba ,że Stany dadzą do pieca.

Gratuluję podstawowej wiedzy giełdowej ! :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ 5,57% 43,60 2025-09-24 16:48:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.