Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,53%

Re: ERG ZAPOWIADA SKOKOWY WZROST - czytać !!!

Zgłoś do moderatora
przy niskiej marży. Po wnikli- wej analizie zlikwidowaliśmy w 2020 r. wydział wtrysków [przychód z nich stanowił 3 proc. w 2020 r. — red.], a pie- niądze ze sprzedaży majątku przeznaczamy na rozwój folii — mówi Grzegorz Tajak.
Spółka także sukcesywnie zwiększa udział eksportu. W 2019 r. wynosił 19,8 proc., w 2020 r. już 21,9 proc., a w cią- gu dwóch-trzech lat firma chce dojść do 25 proc.
— Najatrakcyjniejsza jest dla nas Europa Zachodnia. Weszliśmy też na rynki Ameryki Północnej i Południowej. Pandemia nieco spowolniła na- sze działania handlowe w tym zakresie — komentuje prezes ERG. [MB] © P

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERG -3,53% 49,20 2021-11-30 13:38:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.