Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  51,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,96%

Re: ERG ZAPOWIADA SKOKOWY WZROST - czytać !!!

Zgłoś do moderatora
twarzanie folii z wysoką za- wartością tzw. recyklatów wymaganych przez Unię Europejską.
— Wytyczne UE przewidują zawartość surowców z recy- klingu w produkcji folii na po- ziomie 50 proc. Dzięki temu projektowi będziemy w pełni przygotowani do ich realizacji już od 2022 r. i staniemy się jednym z liderów w produkcji nowego typu folii spełniających normy ekologiczne — wyjaśnia Grzegorz Tajak.
Erg zapowiada, że zamie- rza szerzej wejść w rynek folii opakowaniowych barierowych służących do pakowania żyw- ności.
— Wychodzimy z rynków, gdzie panuje duża konkurencja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERG 1,63% 50,00 2021-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.